1401-09-29 18:12
دسته بندی: 
آمار ثبت شده در شبکه شاد در روزهای 19 تا 21 آذرماه سال جاری، نشان می‌دهد که بیش از شش میلیون و 400 هزار دانش آموز در روزهایی که به دلیل آلودگی هوا آموزش حضوری در مدارس تعطیل است، به صورت غیرحضوری در شبکه شاد به آموزش خود ادامه می‌دهند.

به گزارش سایت خبری نسل چهارم، بنابر آمار ثبت شده در شبکه شاد در روزهای 19 تا 21 آذرماه سال جاری که فرایند آموزش مدارس در برخی از استانهای کشور به دلیل آلودگی هوا به صورت غیر حضوری برگزار شد، به طور میانگین در هر روز بیش از شش میلیون و 400 هزار دانش آموز در شبکه شاد حضور داشته و آموزش خود را در این بستر دنبال کردند.

تعداد کاربران یکتا که در شبکه شاد فعالیت داشته اند بیش از نه میلیون نفر بوده و طبق آمار منتشر شده، میانگین حضور روزانه دانش آموزان مقطع ابتدایی بیش از سه میلیون و 300 هزار، متوسطه اول بیش از یک میلیون و 800 هزار و متوسطه دوم بیش از یک میلیون و 300 هزار دانش آموز بوده است.

همچنین دانش آموزان و معلمان استانهای خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی و خوزستان که مشمول مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا بودند بیشترین حضور را در شبکه شاد داشتند که بیانگر فعال بودن مدارس و کلاس های درسی در زمان آموزش غیرحضوری است.
 
از سوی دیگر تعداد فایل ها جابجا شده نیز از 20 میلیون در روز 18 آذرماه که کلاسهای درسی در بیشتر مناطق ایران به صورت حضوری برگزار می شد به بیش از 40 میلیون فایل در روزهایی که مدارس به دلایل آلودگی هوا به صورت غیرحضوری برگزار شد، رسید و میانگین پیام های مبادله شده از 18 میلیون به نزدیک 30 میلیون پیام رسید که این آمار نیز نشانگر حضور فعال مدارس مختلف کشور در شبکه شاد است.

گفتنی است؛ پیش‌تر وزیر آموزش و پرورش بیان کرده بود در هنگام آلودگی، بارش باران و مسائلی از این دست مدارس به صورت غیرحضوری و در شبکه شاد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب: 

تازه ها