مدیر پروژه‌های موبایل شرکت اتصال صنعت میانه (ESM)، گفت: در سال‌های 2020 و2021 میلادی توانستیم به عنوان بهترین وندور ایرانسل و با نصب بیشترین تعداد سایت، دربین تمام پیمانکاران ایرانسل انتخاب شویم.

امیر جابری، مدیر پروژه‌های موبایل شرکت اتصال صنعت میانه (ESM) در گفت‌وگو با خبرنگار نسل چهارم پیرامون دستاوردهای این شرکت، گفت: فعالیت اصلی شرکت اتصال صنعت میانه (ESM) از زمان تاسیس، حول محور موبایلی و تلکامی بوده است. در همین راستا، در چهار سال اخیر بیشتر با شرکت ایرانسل، مشغول همکاری هستیم که این همکاری قبلا با شرکت همراه اول انجام می‌شده است.

جابری، افزود: در سه سال اخیر انرژی مضاعفی برای پروژه های ایرانسل گذاشته ایم، پروژه های فنی که در حال حاضر با این شرکت پیش برده می شود شامل پروژه TKS (نصب سایت به صورت turnkey)، پروژه ریلوکیشن (جا به جایی سایت ها) و پروژه های دیگر مانند ریپیتر، پیکو سایت ها و ... است.

مدیر پروژه های موبایل شرکت اتصال صنعت میانه، ادامه داد: مدل کار به این شکل است که سالانه تعدادی بسته پروژه تعیین و اهداف مشخص در نظر گرفته می شود و شرکت ایرانسل هم به شرکت ها و وندورهای اصلی خود این پروژه ها را ارائه می کند.

وی، اشاره کرد: ما بر اساس پلن هایی که داریم سایت یابی کرده، موقعیت های مکانی که مجاز به نصب سایت هستد را بررسی می کنیم و پس ازصدور تاییدیه ها و برقراری ارتباطات رادیویی، در نهایت بخش های عمرانی و تلکامی سایت نصب و سپس سایت راه اندازی و قابل بهره برداری می شود.

جابری، بیان کرد: ما در سال‌های 2020 و2021 میلادی توانستیم به عنوان بهترین وندور ایرانسل و با نصب بیشترین تعداد سایت، دربین تمام پیمانکاران ایرانسل انتخاب شویم.

مدیر پروژه های موبایل شرکت اتصال صنعت میانه، اظهار کرد: شرکت اتصال صنعت میانه پیمانکار انحصاری در استان البرز بود، اما در استان های دیگری مانند قم، قزوین و گیلان نیز چنین پروژه هایی را اجرا کرده ایم.

وی، تاکید کرد: موفقیت‌هایی که شرکت اتصال صنعت میانه توانست کسب کند علاوه بر اینکه دو سال متمادی بهترین وندور ایرانسل شده، توانستیم صد درصد اسکوپی که آنها در استان البرز تعیین کرده بودند را ببندیم وهمین طور در بخش ریلوکیشن بیش از 90 درصد ازسبدی که در اختیار ما قرارداده شده بود و 100 درصد از اسکوپ بروزرسانی سایت ها را در استان البرز انجام دادیم.

جابری، افزود: دراین دو سال شرکت اتصال صنعت میانه توانست مجری انحصاری سایت های پیکو و درون ساختمانی باشد. پیکوسایت ها، سایتهایی هستند که برای نقاطی با مساحت کم، مانند یک ساختمان کوچک یا یک محوطه با فضای بیرونی کم مورد استفاده قرار می گیرند.

مدیر پروژه های موبایل شرکت اتصال صنعت میانه، ادامه داد: با توجه به جدید بودن تجهیزات خریداری شده توسط شرکت ایرانسل، شرکت اتصال صنعت میانه ، بدون کمک وندورهای خارجی و با اتکا به نیروهای داخلی خود توانست، اسکریپت های آن را بنویسد و سایت های پیکو را یکپارچه سازی کند.

وی، گفت: سایت های IBS و مترو سایت ها نیز که اختصاصا توسط شرکت اتصال صنعت میانه انجام می شد، بیشتر در مترو ها، وزارت خانه ها، بیمارستان ها، پاساژها و سایر مکان های خاص به بهره برداری می رسید.

جابری، توضیح داد: شرکت ایرانسل تصمیم گرفت که LOAD سایت های خود را در باندهای فرکانسی موجود فعلی کم کند و بر روی باندهای فرکانسی جدید قرار دهد.

مدیر پروژه های موبایل شرکت اتصال صنعت میانه، بیان کرد: باندهای فرکانسی قبلی شلوغ شده و نتورک ممکن است به شما اجازه دسترسی  به همه امکانات را ندهد، تماس ها ضعیف شود و در اینجا مهم ترین بحث سطح throughput اینترنت است که ممکن است سطح دسترسی شما را ضعیف کند. شرکت ایرانسل از این ویژگی استفاده کرد و یک سری تجهیزات را بروزرسانی کردند و از پهنای باند جدید 2300 تواستند که تکنولوژی LTE را پوشش دهند.

وی، اظهار کرد: در خصوص سایت L2300 از شرکت اتصال صنعت میانه خواسته شد، برای اولین بار به صورت پایلوت اجرا، نصب و راه اند ازی شود، در این کار دشوار نیز به کمک نیروهای توانمند داخلی توانستیم اولین سایت خود را در استان البرز و شهر فردیس کرج راه اندازی کنیم که اکنون قابل بهره برداری است.

انتهای پیام

تازه ها