مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، تشریح کرد:
نمایشگاه2017 ITU Telecom World بوسان به عنوان معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه ITU شاهد حضور موثر شرکت مخابرات ایران در پاویون ایران بود که مورد توجه مقامات عالی رتبه‌ی حوزه‌ مخابرات کشورهای مختلف و به خصوص تیم ارزیاب نمایشگاه و دبیرکل اتحادیه‌ جهانی مخابرات قرار گرفت.

به دنبال حضــور موثـــر «شرکت مخابــرات ایـران» در پاویــون ایـــران نمایشــگاه2017 ITU Telecom World  بوسان کره جنوبی به عنوان معتبرترین برنامه‌ نمایشگاهی سالیانه‌ ITU و تقدیر دبیرکل ITU از این شرکت در مراسم پایانی نمایشگاه، مهندس محمد رضا بیدخام، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران در گفت‌وگو با خبرنگار نسل چهارم به تشریح مهمترین دستاوردهای حضور نمایشگاهی این شرکت در نمایشگاه تلکام کره جنوبی پرداخت.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران، تاکید کرد: علاوه بر حضور دبیرکل ITU و وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان در غرفه‌ی شرکت مخابرات ایران و ارائه‌ی گزارش به ایشان، انجام مذاکره با بیش از 50 نماینده‌ی کشورها، شرکت‌ها و فعالان بین الملل عرصه‌ی ارتباطات و مخابرات در نمایشگاه تلکام بوسان صورت گرفت.

بیدخام ادامه داد: معرفی توانمندی‌های شرکت مخابرات ایران در عرصه‌ جهانی و ارائه‌ی سوابق همکاری بسیار عمیق با اتحادیه‌ جهانی مخابرات در حوزه‌هـــای ITU-R ، ITU-T ، ITU-D و هاب آموزشی منطقه در جزیره‌ی کیش برای ITU و همچنین عضویت در APT اتحادیه‌ منطقه‌ای مخابرات آسیا اقیانوسیه و همچنین ارائه‌ توانمندی‌های فنی در حوزه‌های طراحی، سوئیچینگ، شبکه و نگهداری، طراحی فیبر و نگهداری آن و ارائه‌ی گزارش از فعالیت‌های بین المللی فنی در منطقه، بخصوص در کشورهای همسایه ایران از جمله ترکمنستان، عراق، افغانستان و سوریه در این نمایشگاه انجام شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، خاطرنشان کرد: فرصتی در نمایشگاه بوسان فراهم شد تا توانمندی شرکت مخابرات ایران در حوزه‌ی ساخت و تولید دستگاه‌ها و تجهیزات مخابراتی با استفاده از دانش بومی به اطلاع سایر شرکت‌های مطرح مخابراتی دنیا برسد و زمینه‌ همکاری متقابل در حوزه‌ ساخت تجهیزات مخابراتی مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا فراهم شود.

بیدخام تاکید کرد: در این نمایشگاه همچنین زمینه‌ای ایجاد شد تا امکان جذب توانمندی‌های شرکت‌های برتر مخابراتی در حوزه‌ بین الملل برای سرویس‌های ارزش افزوده و گسترش ارتباطات سالم در جامعه بر اساس دستور العمل‌های ITU و در نظر گرفتن شرایط فرهنگی جامعه ایجاد شود.

گفتنی است؛ بنا به گزارش امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، غرفه‌ این شرکت در نمایشگاه تلکام کره جنوبی، میزبان مقامات ارشد از کشورهای بنگلادش، فیلپین، نیجریه، آذربایجان، آفریقای جنوبی و شرکت‌هـــای خصوصی و گروه‌های سرمایه‌گذاری از چاینا موبایـــل، سامسونـــگ FTC، ETRI، Sewon Teletech، SARADA، Digital Century، LATRO، ASB، SAGLIKLI، Ulala LAB، ADAS ONE، Hongan Group و SGS و ... بوده است.

انتهای پیام

تازه ها