1395-01-03 01:33
دسته بندی: 
استفاده از رومینگ رایتل در کشورهای آذربایجان، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، سوئد، ارمنستان، هند، افغانستان و عراق با تعرفه های تخفیفی انجام خواهد شد و امکان برقراری ارتباط مقرون به صرفه‌تر برای مشترکین رایتل فراهم است.

به گزارش سایت نسل چهارم به نقل از سیتنا، با سرویس رومینگ بین الملل رایتل امکان استفاده از تمامی خدمات پایه اعم از تماس صوتی، پیامک و دیتا برای تمامی مشترکین دائمی، اعتباری و دیتا رایتل در سفرهای خارجی فراهم می شود.

این سرویس در راستای پاسخگویی به نیاز مشترکین و امکان استفاده از خدمان رایتل در سفرهای برون مرزی راه اندازی شده است.

لازم به ذکر است در حال حاضر رومینگ رایتل با بیش از 48 کشور دنیا برقرار شده است و در طرح تخفیف نوروزی سرویس رومینگ بین الملل، استفاده از رومینگ در کشورهای آذربایجان، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، سوئد، ارمنستان، هند، افغانستان و عراق با تعرفه های تخفیفی انجام خواهد شد و امکان برقراری ارتباط مقرون به صرفه تر برای مشترکین رایتل فراهم است.

شایان ذکر است سرویس رومینگ بین الملل برای تمامی مشترکین رایتل به صورت پیش فرض فعال است و مشترکین می توانند جهت اطلاع از فهرست کشورهای طرف قرارداد و آگاهی از تعرفه ها و بسته های تخفیفی سرویس رومینگ بین الملل رایتل به صفحه تعرفه رومینگ بین الملل مراجعه کنند.

انتهای پیام