وزیر فناوری اطلاعات چین در بازدید از فایبرهوم در ایران، تاکید کرد:
1394-11-10 07:12
دسته بندی: 
"میائو وی" وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین که به ایران سفرکرده بود، در حاشیه این سفر از نمایندگی شرکت فایبرهوم در ایران بازدید و با مدیران این شرکت به بحث و تبادل نظر پرداخت.

به گزارش سایت نسل چهارم (4Gnews.ir) به نقل از سیتنا (citna.ir)، بازدید وزیر صنعت و فناوری اطلاعات چین از نمایندگی شرکت فایبرهوم (FiberHome) در ایران با هدف آشنایی با مدیریت و روند اجرای پروژه‌های شرکت های چینی در ایران و آگاهی از مشکلات این شرکت‌ها در ایران صورت گرفت و در خلال این جلسه تاکید شد که در صورت لزوم برای تسهیل امور اجرایی، مشکلات شرکت‌های چینی در ایران از طریق دولت چین مرتفع خواهد شد.

"میائو وی" در این جلسه ضمن تبادل نظر با مدیران فایبرهوم، بر برنامه‌ی دولت چین برای توسعه‌ی همکاری‌ها با کشورهای مسیر جاده ابریشم با محوریت ایران، تاکید کرد و نهایتا روند آماده سازی طرح‌های اجرایی برای توسعه‌های آتی مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است؛ شرکت فناوری فایبرهوم در سال ۱۹۷۴ به عنوان شرکتی نوآور و مشتری مدار در زمینه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شد و به طور مستقیم زیر نظر شورای کشوری نظارت بر اموال دولتی و کمیسیون اداری چین مدیریت می‌شود.

این شرکت از معدود ارائه دهندگان راهکارهای مخابرات نوری به صورت جامع (end-to-end) است که با بکارگیری سیستم‌های انتقال نوری، فیبر، کابل‌های نوری و قطعات اپتوالکترونیک در جهت ارائه‌ی پشتیبانی مناسب به مشتریان گام برمی‌دارد.

فایبرهوم همچنین تامین کننده پیشرو تجهیزات مخابراتی در جهان است که محصولات متنوع این شرکت در بیش از ۸۰ کشور دنیا از جمله ایران، آمریکا، ژاپن، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، عربستان صعودی، هند، تایلند، اندونزی، مالزی، برزیل، آرژانتین و سایر کشورها بکار گرفته شده است.

قابل ذکر است؛ طی سال های اخیر با توسعه‌ی استفاده از نسل‌های 3G و 4G در شبکه‌ی سیار کشور و لزوم ارایه‌ی خدمات باند پهن در شبکه‌ی ثابت، شرکت مخابرات ایران هم برای افزایش سرعت انتقال اطلاعات به فناوری‌های جدید در بستر انتقال و تجهیزات آن روی آورده است و در صدد است با همکاری شرکت فایبرهوم با استفاده از فناوری POTN جدیدترین خدمات را به مشترکان ارایه دهد.

انتهای پیام

تازه ها